Just my personality

18. listopadu 2012 v 23:00 | Dark Angel |  Témata týdne
Tak tohle téma týdne se mi docela hodí, protože jsem se jaksi ještě nepředstavila :x
Ještě než začnu chtěla bych upozornit na to že JÁ NEJSEM ŽÁDNEJ BLÁZEN!...možná to tak v pár částech sice vyzní, ale opravdu jsem neutekla z žádného ústavu pro duševně choré a psychiatra taky nenavštěvuju...zatím :D


Podle jednoho testu jsem labilní introvert...melancholik. ( tušila jsem to:D)
Protože přemýšlím nad každou blbostí, nejhorší jsou vzpomínky typu "co kdyby", to bych si občas nejradši vystřelila mozek z hlavy, ale tak co se dá dělat. ( Né já nemám žádné sebevražedné sklony, jak jste na to přišli? :D )
Nerada se seznamuji s novými lidmi, nebo to spíš neumím a nemám ráda oční kontakt. Musím se přímo nutit k tomu, abych odlepila svůj pohled od podlahy, nebo od zkoumání mých nehtů, nebo od čehokoliv jiného co netýká dotyčného člověka.
Když se mi někdo líbí a vidím že se na mě kouká tak po něm hodím svůj nervózní, plachý usměv a rychle se zase koukám jinam.
Mluvení před více jak pěti lidmi, je pro mě jako za trest a ještě lepší je, když na mě všichni koukají...opravdu zbožňuju zkoušení u tabule...mám z něj vždy za pět, protože ze sebe nedokážu nic vybrebtat.
Strašně ráda kreslím, takže sem někdy možná něco dám, ale počítala bych spíš s nikdy než s někdy....no uvidím. ;)
Taky miluju hudbu, bez ní bych nemohla být ani den, když mi opravovaly mobil, musela jsem se spokojit s rádiem a televizí nebo jsem si zpívala...čímž trpělo moje okolí. :D
Ráda se ztrácím v mém imaginárním světě v mé hlavě, ( Znovu opakuji nejsem blázen! ) dotvářím ho a vytvářím nové příběhy...prostě taková moje osobní knížka:D Ale i přes tuhle mojí zálibu, si pořád uvědomuji co je skutečné. :D
Občas mám stavy úzkosti, ale to jsem nikomu koho znám neřekla a ani to neplánuju...já se s tím vždycky nějak poperu. :x
Nesnáším povrchnost a nespravedlnost a občas mi připadá že tohoto světa vůbec nepatřím a nezapadám a to nejen proto, že jsem byla terčem psychické šikany, ale tak celkově se mi nelíbí jednání lidí kolem mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama